A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt biztosíthassuk látogatóinknak.

SZIGETSZENTMIKLÓSI SPORT CLUB

RG-Tánc Facebook

Fő támogatónk

Kiadó terem!!

Csillogó arcok - és érmek a KTC-Vuelta Kupán!

Hosszú idő után végre újra lehetőségünk nyílt a versenyzésre!

Egyesületünk RG-Show tánc szakosztályának ritmikus gimnasztika versenyzői minden korosztályban és kategóriában kipróbálhatták magukat a KTC-Vuelta egyesület kupaversenyén. Klubunk 45 versenyzővel állt ki a versenyszőnyegre. A célok és elvárások átértékelődtek ebben az időszakban: nem az érmek voltak a fontosak, hanem a lehető legszebb gyakorlat bemutatása. A gyerekek és az edzők is élvezték a verseny minden pillanatát, annak ellenére, hogy nézők nem jöhettek be a helyszínre.

A kitartó munka eredménye: 16 aranyérem, 16 ezüstérem, 13 bronzérem. Összetettben is szép számmal álltunk a dobogón, négy alkalommal az első fokon, öt alkalommal a második lépcsőn, valamint négy-négy alkalommal a harmadik és negyedik helyen.

Háromszor nyertük el a kategória legjobbjának járó kupát!

Szabadidő 1 Junior: Mráz Janka
Szabadidő 2 Gyermek: Fritz Gréta
Szabadidő 2 Serdülő: Laci Hannadóra

Gratulálunk minden versenyzőnek és edzőnek!

 

 

Futsal Facebook

Adó 1% felajánlása

ad1.jpg