SZIGETSZENTMIKLÓSI SPORT CLUB

Show-tánc Facebook

Fő támogatónk

Visszavágtunk az ELTE-BEAC-nak!

A 20. fordulóban súlyos vereséget szenvedtünk az ELTE-BEAC csapatával szemben. Ezt követte egy győzelem a Hidegkúti SC otthonában, ami újabb löketet adott felnőtt csapatunknak.

A március 5-én hazai pályán lejátszott mérkőzés küzdelmes, fordulatos és izgalmas volt. Szinte végig kiegyenlített volt az összecsapás. Voltak mélypontok, és a félidőben 3-3 -as állással vonultak a fiúk az öltözőbe.

Ezután egy sokkal összeszedettebb félidő következett, aminek meg is lett az eredménye: 9-7 -tel zártunk!

Fischer Zsigmond lőtte a legtöbb gólt (4), de kapuba talált Hamar István, Sztraka Péter, Reznek Donát, Kovács Attila valamint Tövisháti Tamás kapusunk is.

Ezzel a Szigetszentmiklósi SC bebiztosította 3. helyét a tabellán.

Az alapszakasz utolsó mérkőzésére március 8-án kerül sor az UTE otthonában. A meccsnek nincs sok tétje, hiszen az UTE hat ponttal áll mögöttünk.