Fő támogatónk

Új név - régi lendület

Fő támogatónk nevét csapatunk immár nem csak mezén, de nevében is viseli:
Kisép Futsal Szigetszentmiklós

Zsinórban a harmadik megnyert mérkőzésünkkel kezdtük meg az alapszakasz hajráját,

továbbra is magabiztosan tartva pozíciónkat!

A 12. forduló mérkőzését február 15-én játszottuk hazai pályán, Érd csapata ellen. A várt győzelem nem maradt el, a végeredmény 7-4 lett.

Nagy lépést tettünk a célunk elérésébe, hogy a felsőházban a harmadik helyet elérjük. Gratulálok a csapatnak!

- értékelt Nagy Roland vezetőedző.

A 20. fordulóban az ELTE otthonába látogattunk.

Ellenfelünk az elmaradt mérkőzésinek köszönhetően változó helyeket foglalt el a tabellán, amíg mi stabilan a tűz közelében maradtunk.
Az alapszakasz végéhez közeledve ez a megmérettetés nagy izgalmakat tartogatott mindkét csapat számára.
A rengeteg kimaradt helyzetnek köszönhetően azonban felnőtt csapatunk alul maradt a hazaiakkal szemben, így a viadal 6-2-vel zárult. Mindkét gólunkat Nagy Roland játékos, és vezetőedző rúgta, ezzel szépítve az eredményt.
A bajnokság jelenlegi állása ide kattintva megtekinthető!

Következő mérkőzésünkre március 1-én kerül sor a Hidegkúti SC otthonában.