SZIGETSZENTMIKLÓSI SPORT CLUB

Show-tánc Facebook

Fő támogatónk

Búcsú a szezontól

A 9. fordulóban az UTE csapatával mértük össze tudásunkat. A stabil első félidő után a második félidő végére azonban elfáradtunk. Az eredmény: UTE - Szigetszentmiklós 8-3.

35 percig nagyon jól álltuk a sarat ilyen nehéz helyzetben. Nagyon sok hiányzónk volt! A végére elfáradtunk és ez az eredményen is meglátszódott! Köszönöm mindenkinek aki el tudott jönni.
Szeretnénk szépen búcsúzni a szezontól és hétfőn megmutatni, hogy mire is vagyunk képesek!
- értékelt Nagy Roland vezetőedző.

Legközelebb 2021.06.07-én hétfőn 20 órakor lépünk pályára a Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnokban, ahol az ELTE-BEAC csapatát látjuk vendégül. A mérkőzés előtt, valamint a félidőben a Szigetszentmiklósi Sport Club Ritmikus gimnasztika és Show-tánc szakosztályának pródukciói szórkaoztatják a kilátogatókat.

A jelenleg hatályos Magyar Labdarúgó Szövetség által kiadott szabályzat szerint a bajnoki mérkőzésekre védettségi igazolvánnyal a belépés engedélyezett.