A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt biztosíthassuk látogatóinknak.

SZIGETSZENTMIKLÓSI SPORT CLUB

RG-Tánc Facebook

Fő támogatónk

2020/21 NB II Nyugati csoport Felső-ház menetrend

Időpont

Helyszín

Hazai

Csapatok

Vendég

Eredmény


2021.03.22.



Haladás Sportcsarnok

Haladás VSE II.
-
KISÉP Futsal Szigetszentmiklós

 

ELHALASZTVA
04.30.

2021.03.29. 20:30

Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP Futsal Szigetszentmiklós
-
TFSE-SZERTARSPORT.HU
 

4-7
2021.04.09.
21:00
(eredeti: 05.03)
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok KISÉP Futsal Szigetszentmiklós
-
Haladás VSE II
 

3-4

2021.04.12. 20:30

Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
-
KISÉP Futsal Szigetszentmiklós


8-8

2021.04.19. 20:30

Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP Futsal Szigetszentmiklós
-
UTE
 

2021.04.26. 20:00

BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
-
KISÉP Futsal Szigetszentmiklós
 

2021.05.10. 20:30
 
Vasas Sportcsarnok
TFSE- SZERTARSPORT.HU
-
KISÉP Futsal Szigetszentmiklós
 

2021.05.17. 20:30

Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP Futsal Szigetszentmiklós
-
REAC-SISE
 

2021.05.31. 20:30

UTE Atlétikai Stadion
UTE
-
KISÉP Futsal Szigetszentmiklós
 

2021.06.07. 20:30

Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP Futsal Szigetszentmiklós
-
ELTE-BEAC
 

 

2020/21 menetrend és eredmények

2020/2021 NB2 Nyugati csoport menetrend

időpont

helyszín

hazai

csapatok

vendég

eredmény

2020. 09. 07. 20:30 Érd Aréna

 5STARS-Érdi VSE

- SZSC 

5-7
2020. 09. 21. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok 

SZSC -

REAC-SISE

2-3
2020. 10.02. 18:30 Haladás Sportcsarnok

Haladás VSE

- SZSC 

 2-1
2020. 10.12. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok 

 SZSC -

TFSE - SZERTARSPORT.HU

3-6
2020. 10. 19. 20:00 Zsigmondy Sportcsarnok

Nagykanizsai Futsal Club -

SZSC

4-5
2020. 11. 02. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok

SZSC -

Tihanyi SC

 6-3
2020. 11. 09.
19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont

BAK -

SZSC

6-6
2020. 11. 16. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok

SZSC -

ELTE-BEAC

9-7
2020. 11. 23. 20.30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok

SZSC -

Hidegkúti SC

4-2
2020. 11. 30. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok

SZSC -

UTE

 6-5
2020. 12. 07. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok

SZSC -

5 STARS-Érdi VSE

7-4
2020. 12. 04. 20:00 Lauber Dezső Sportcsarnok

PEAC -

SZSC

 3-8
2020. 12. 21. 19:30 Csömöri Sportcsarnok

REAC -

SZSC

 3-8
2021. 01. 04. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok

SZSC -

PEAC

 6-4
2021. 01. 11. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok

SZSC -

Haladás VSE

 3-4
2021. 01. 18. Vasas Sportcsarnok

TFSE SZERTARSPORT.HU -

SZSC

 8-5
2021. 01. 25. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok

SZSC -

Nagykanizsai Futsal Club

6-5
2021. 01. 29. 20:00 Tihanyi Sportcsarnok

Tihanyi SC -

SZSC

 4-2
2021. 02. 08. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok

SZSC -

BAK

5-3
2021. 02. 22. BEAC sportcsarnok

ELTE-BEAC -

SZSC

6-2
2021. 03. 01. Klebelsberg Kunó Általános Iskola

Hidegúti SC -

SZSC

 6-7
2021. 03. 08. 20:30 UTE Atlétikai Stadion

UTE -

SZSC

 10-5

Frissítve: 2021.03.09.

2018/19 NB1 "A" csoport menetrend

2018/2019 NB1 "A" csoport menetrend

időpont

helyszín

hazai

csapatok

vendég

eredmény

2019. 02. 15. 18:45 Csömöri Sportcsarnok RUBEOLA FC CSÖMÖR

 Rubeola FC Csömör

- SZSC 

2-1
2019. 03. 04. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok 

SZSC -

Debreceni EAC

DEBRECENI EGYETEMI AC 4-3
2019. 03. 18. 18:30 Pálfy István Rendezvénycsarnok 

MVFC Berettyóújfalu

- SZSC 

 9-1
2019. 04. 01. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok 

 SZSC -

Dunaferr DUE Dutrade FC 

Képtalálat a következőre: „dunaferr futsal”  1-5
2019. 04. 05. 20:00 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok 

SZSC -

Rubeola FC Csömör 

RUBEOLA FC CSÖMÖR  
2019. 05. 03. 18:30 Debreceni Egyetemi Sportcsarnok  DEBRECENI EGYETEMI AC

Debreceni Egyetemi AC

- SZSC

 
2019. 05. 20. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok 

SZSC -

MVFC Berettyóújfalu 

 
2019. 05. 27. 19:00 Dunaújvárosi Sportcsarnok Képtalálat a következőre: „dunaferr futsal”

Dunaferr DUE Dutrade FC

- SZSC 

 

 

2018/19 NB1 menetrend

2018/2019 férfi futsal NB1 menetrend

időpont

helyszín

hazai

csapatok

vendég

eredmény

2018. 08. 31. 18:30 Pálfy István Rendezvénycsarnok

MVFC Berettyóújfalu 

- SZSC

9-3

2018. 09. 10. 20:30

Szigetszentmiklósi Sportcsarnok

SZSC- 

BME-BT Futsal Club

3-2
2018. 09. 17. 18:15 Aréna Savaria KÚTHÁZ HALADÁS VSE

Kútház Haladás VSE 

- SZSC

3-1
2018. 10. 01. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok 

SZSC -

Nyírgyulaj KSE

NYÍRGYULAJ KSE 6-1
2018. 10. 08. 18:30 Március 15 Sportcsarnok  FUTSAL CLUB VESZPRÉM

Futsal Club Veszprém 

- SZSC

10-4
2018. 10. 15. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok 

SZSC -

Aramis SE 

Képtalálat a következőre: „aramis se”  6-2
2018. 10. 19. 18:45 Csömöri Sportcsarnok  RUBEOLA FC CSÖMÖR

Rubeola FC Csömör

- SZSC 

1-3
2018. 11. 05. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok 

SZSC -

Dunaferr DUE Dutrade FC 

Képtalálat a következőre: „dunaferr futsal” 5-11
2018. 10. 31. 18:30 Debreceni Egyetemi Sportcsarnok  DEBRECENI EGYETEMI AC

Debreceni Egyetemi AC

- SZSC

8-6
2018. 11. 19. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok 

SZSC -

MVFC Berettyóújfalu 

2-3
2018. 11. 26. 20:30 MAFC Sportcsarnok 

BME-BT Futsal Club

- SZSC 

5-3
2018. 12. 10. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok 

SZSC -

Kútház Haladás SE 

KÚTHÁZ HALADÁS VSE 3-8 
2018. 12. 17. 18:00 Nyírbátori Városi Sportcsarnok  NYÍRGYULAJ KSE

Nyírgyulaj KSE

- SZSC

6-4
2018. 12. 21. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok 

SZSC -

Futsal Club Veszprém 

FUTSAL CLUB VESZPRÉM 0-4
2019. 01. 07.  Aramis SE Futsal Csarnok  Képtalálat a következőre: „aramis se”

Aramis SE

- SZSC 

6-6
2019. 01. 14. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok 

SZSC -

Rubeola FC Csömör 

RUBEOLA FC CSÖMÖR 4-3
2019. 01. 18. 19:00 Dunaújvárosi Sportcsarnok Képtalálat a következőre: „dunaferr futsal”

Dunaferr DUE Dutrade FC

- SZSC 

7-1
2019. 02. 11. 20:30 Szigetszentmiklósi Sportcsarnok 

SZSC -

Debreceni Egyetem AC 

DEBRECENI EGYETEMI AC 6-4

Futsal Facebook

Tabella

 

NB II. Nyugat
Felső-ház

Csapat

P

TFSE SZERTARSPORT.HU 16
REAC-SISE 8
HALADÁS VSE II. 8
UTE 6
ELTE-BEAC 5
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 5